Content anchor

Aktualności

OFF Festival, fot. Adam Burakowski/materiały promocyjne

Radiostacja KEXP z Seattle po raz trzeci zawita w Dolinie Trzech Stawów. Tym razem głównie po to by 4 sierpnia 2017 zrealizować kilkugodzinną audycję, transmitowaną na żywo na antenie stacji.

Orkiestra Aukso oraz Vołosi, fot. materiały prasowe

Polskie zespoły zainaugurują prestiżowy festiwal muzyki światowej WOMEX w Katowicach. Aukso, Vołosi, Kapela Maliszów oraz Lautari wystąpią wspólnie na scenie, by dać wyraz polskiej muzyce regionalnej.

Instytut Adama Mickiewicza ogłasza otwarty nabór do kolejnej edycji Zagraj to! w 2017 roku. Program skierowany jest do przedstawicieli branży muzycznej, którzy pragną rozwijać współpracę z zagranicznymi partnerami i zaprezentować się międzynarodowej publiczności.

31maj'17 4cze'17

Entropia, Hańba! and JAAA! zagrają po dwa koncerty na słynnym festiwalu w Barcelonie. Czytaj dalej about: Trzy polskie zespoły na Primavera Sound Music Festival

zespół Hańba!, fot. V. Krol

20 kwietnia 2017 w Scenie Na Piętrze odbędzie się showcase Don't Panic! We're from Poland, podczas którego wystąpi czterech wykonawców wybranych wspólnie przez organizatorów oraz Instytut Adama Mickiewicza: Hańba, Better Person, Rosa Vertov oraz Mateusz Franczak

Enea Spring Break 2017, materiały prasowe

Enea Spring Break 2017 – największy festiwal showcase'owy w Polsce – odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2017 roku w Poznaniu.

27mar'17 8kwi'17

W kwietniu będzie można usłyszeć zespół Buslav na portugalskim Westway Lab Festival. Koncert odbędzie się w czasie dwutygodniowej rezydencji Buslava, która trwać będzie od 27 marca do 8 kwietnia 2017. Czytaj dalej about: Buslav na Westway Lab Festival

Stara Rzeka, fot. Desi Estevez

Od Tallina przez Barcelonę do Katowic. Na jakich festiwalach będą mogli zaprezentować się w 2017 roku polscy muzycy?

Zagraj to!, logo

Instytut Adama Mickiewicza ogłasza otwarty nabór do, pierwszej w roku 2017, edycji Zagraj to! Program skierowany jest do przedstawicieli branży muzycznej, którzy pragną rozwijać współpracę z zagranicznymi partnerami i zaprezentować się międzynarodowej publiczności na najważniejszych targach, konferencjach i festiwalach muzycznych na świecie.